Ryhm?liikuntatunti

26.9.2017
Karttaa ei ole saatavissa

Päiväys ja aika
26.09.2017
11:00 - 12:00
iCal
4/30 osallistujaa.

Kategoria:


Kiertoharjoittelua sis?lt?v? kuntopiiri, jossa ohjelma vaihtuu kahden viikon v?lein. Pari viikkoa menn??n viel? tiistaivuoroilla, jonka j?lkeen tunnin ajankohta vaihtuu torstaille klo 15. Tunti pidet??n Fresh Fitness -kuntosalin ryhm?liikuntatilassa (3. kerros). Olkaa paikalla viimeist??n klo 10.45, jotta p??st??n aloittamaan tunti tasan 11.00.

Lyhyesti

  • MITÄ: Ryhm?liikunta
  • MISSÄ: Fresh Fitness
  • MILLOIN: 26.09.2017 11:00 - 12:00
  • HINTA: Ilmainen!
  • YHTEYSHENKILÖ: Ei yhteyshenkilöä| Sakari Järvenpää, pj@dumppi.fi| Lassi Tukiainen, vpj@dumppi.fi| Ilari Ojansuu, raha@dumppi.fi| Milla Tukiainen, 3miot@dumppi.fi| Aleksiina Rinne, sihteeri@dumppi.fi| Mikke Bergström, viestinta@dumppi.fi| Milla Patrikainen, sopo@dumppi.fi| Milla Patrikainen, juhla@dumppi.fi| Santeri Palomäki, kopo@dumppi.fi| Akseli Jaara, yritys@dumppi.fi| Petteri Puumala, yritys@dumppi.fi| Ella Nissinen, tapahtuma@dumppi.fi| Jyri Humppi, tapahtuma@dumppi.fi| Sampo Tervomaa, kulttuuri@dumppi.fi| Oona Hyvönen, kv@dumppi.fi| Anna Saastamoinen, ymparisto@dumppi.fi| Eemi Saarela, webmaster@dumppi.fi| Jerry Valtonen, jerry.valtonen@dumppi.fi| Tatu Niskanen, tatu.niskanen@dumppi.fi| Dani Vertanen, dani.vertanen@dumppi.fi| Heikki Hanhijoki, heikki.hanhijoki@dumppi.fi| Jenny Hornborg, jenny.hornborg@dumppi.fi| Emma Luukkonen, emma.luukkonen@dumppi.fi

Ilmoittautuminen

HUOM! Ilmoittautumalla tapahtumaan hyväksyt ilmoittautumisen pelisäännöt.

Ilmoittautuminen päättyi 26.9.2017 10:30

Ilmoittautuneet

#NimiKommentti
1.Kristiina KronholmOn oikeesti 5/5 n?? tunnit <3
2.Milla Rintam?kiJumpsjumps
3.VieraskäyttäjäAerobista hyv??!
4.Milla